online site builder

Nasze wybrane realizacje

Poniżej przedstawiamy opinie naszych klientów oraz zdjęcia z ostatnich realizacji wraz z głównymi parametrami instalacji .

Wola Radziszowska, październik 2019

Instalacja o mocy 5,7kW, moduły Saronic mono 380Wp.

Od pierwszego kontaktu wszystko w najlepszym porządku. W firmie IPRES Nowe Technologie pracują ludzie którzy znają się na rzeczy i wiedzą co robią. Pełen profesjonalizm bez zbędnego gadania – analiza warunków, projekt, dostawa, szybki i bezusterkowy montaż, uruchomienie instalacji i pomoc przy załatwieniu formalności z TAURON. Polecam bez zastrzeżeń.  Marek M.

Mobirise

Glinka, gm.Ujsoły, grudzień 2019

Instalacja o mocy 9,66kW, moduły mono QCells 345Wp.

Firma zainstalowała na moim domu zestaw fotowoltaiczny. Montaż został poprzedzony projektem elektrycznym jak i projektem mechanicznym oraz analizą efektywności instalacji na moim dachu. Montaż przebiegał w bardzo ciężkich warunkach z uwagi na oblodzenie dachu. We wszystkich działaniach przedstawicieli tej firmy widać pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Firma złożyła w moim imieniu zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Całość usługi została wykonana kompleksowo i profesjonalnie. Gorąco polecam. Marek K. Glinka Butorówka 

Mobirise

Bielsko-Biała, marzec 2020

Instalacja o mocy 5,52kW, moduły mono QCells 345Wp.

Solidna firma, usługa została wykonana perfekcyjnie, doskonały kontakt, bardzo korzystne ceny,  krótki czas oczekiwania od podpisania umowy do montażu. Polecam wszystkim!!! Łukasz.

Mobirise

Grojec k.Oświęcimia, marzec 2020

Instalacja o mocy 7,935kW, moduły mono QCells 345Wp.

Jeżeli chcesz mieć Instalację Fotowoltaiczną szybko i sprawnie w rozsądnej cenie z materiałów jakie sobie wybierzesz to Polecam usługi firmy IPRES Nowe Technologie z Bielska-Białej. Instalacja trwała trzy dni bez marudzenia, elektryk jak burza w jeden dzień ogarnia temat podłączenia inwertera z modułami, wygląda jak by wiedział z góry co ma robić bez pytań. Tak chyba robią profesjonaliści, którzy na niejednym kabelku zęby złamali. Szybka reakcja p. Janusza Harańczyka, nie trzeba wydzwaniać po kilka razy, chyba śpi z telefonem przy uchu. Polecam Jacek 

Mobirise

Iskrzynia, Kombornia, marzec 2020

2 instalacje: o mocy 6,9 kW - moduły mono Saronic 300Wp i o mocy 7,14 kW - moduły monoTrina Honey 340Wp

Jestem w pełni zadowolona z wykonania dwóch instalacji fotowoltaicznych. Jedna na domu mieszkalnym, druga na budynku sklepu. Obie instalacje działają bez zarzutów. Wykonanie instalacji na 5+. Kontakt z firmą bardzo dobry. Natalia.

Mobirise

Bielsko-Biała, marzec 2020

Instalacja o mocy 5,44 kW, moduły mono TRINA Solar 340Wp, mikroinwertery DEYE SUN1200G

Zdecydowałem się zamówić instalację opartą o mikroinwertery i nie żałuję. Rozwiązanie nieco droższe,
lecz zapewnia indywidualne monitorowanie pracy każdego panela fotowoltaicznego oraz większe
bezpieczeństwo pożarowe całej instalacji. Wszystko świetnie działa.
Polecam firmę IPRES z Bielska-Białej za uczciwość solidność i fachowość. Dobrze doradzają i znajdują
optymalne dla klienta rozwiązanie, dopasowane do jego potrzeb. Styl montażu na wysokim poziomie,
każdy wie co robić, elektryk z wielką wiedzą z zakresu fotowoltaiki i informatyki co jest rzadkością.
Oprócz bezusterkowego wykonawstwa oferują w cenie usługi załatwienie formalności zgłoszeniowych w Tauron oraz pomoc w zakresie uzyskania bezzwrotnych dotacji. Wystawiam najwyższą ocenę. Stanisław.

Mobirise